Gjendet vrasësi shqiptar i çiftit britanik, ja ku u arrestua
Shtetasi shqiptar, Ali Qazimi i cili ishte shpallur në kërkim nga autoritetet britanike për vrasjen e një çifti pensionistësh, është zbuluar dhe më pas arrestuar në Luksemburg.

Ai ishte zhdukur pas ngjarjes makabre dhe u arrestua mbrëmjen e kaluar në Luksemburg.

Mediat britanike e kanë konfirmuar lajmin dhe thonë se është i konfirmuar edhe nga autoritetet policore të Luksemburgut. 42­vjeçari është dërguar në burg./Albeu.com/
Shtuar më 17/06/2016, ora 19:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori