Gjendet varka bosh në liqen, policia identifikon dy të zhdukurit
Një varkë me pedonale bosh e gjetur në mes të liqenit të Pogradecit ka ngritur sot në alarm policinë e këtij qyteti e cila pas kontrolleve ka arritur të gjejë sendet personale të dy të rinjve të cilët dyshohet se janë mbytur në liqen.

Ata janë të identifikuar si A. Kula 14 dhe A. Kosturi 18 vjeç. Në varkë policia ka gjetur vetëm sendet personale, dhe telefonat e dy djemve nga fshati Libonik i Maliqit. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 14:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori