Gjendet trupi i pajetë i një personi në Linzë
Kufoma e një 35-vjeçari është gjetur sot në periferi të Tiranës. Burime nga Policia e Tiranës kanë bërë të ditur se shtetasi me inicialet rezultonte E.A ishte larguar prej dy javësh i larguar nga banesa.

Sipas të dhënave policore, në trupin e kufomës nuk janë gjetur shenja dhune. Efektivët e Komisariatit numër 4 kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet.
Shtuar më 08/02/2014, ora 12:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori