Gjendet pa jetë pas dy javësh 66 vjeçari, vuante nga kanceri
Në qytetin e Pogradecit është gjetur një 66 vjeçar, i cili kishte dy javë që kishte vdekur në banesën e tij. Pas ekspertizës mjeko-ligjore, u konstatua se ai kishte ndërruar jetë para dy javësh.

Viktima me inicialet V.H., banonte i vetëm, e ndërsa bluzat e bardha dhe të afërmit konfirmuan se 66 vjeçari, vuante prej kohësh nga kanceri. Policia bën me dije se në trupin e tij, nuk ka patur shenja dhune. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2014, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori