Gjendet pa jetë një burrë në Tiranë
Një 60-vjeçar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij, e cila ishte një magazinë e kthyer në shtëpi.

Tiranë/Informacion paraprak:

Më datë 24.11.2020, rreth orës 18:30, në rrugën “Siri Kodra”, në një magazinë (e kthyer në banesë), është gjetur pa shenja jete shtetasi A.P., rreth​ 60 vjeç.

Nga kqyrja paraprake nuk vërehen shenja dhune apo dëmtime të tjera fizike.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale.
Shtuar më 24/11/2020, ora 19:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori