Gjendet pa jetë në shtrat 30-vjeçari, i dënuar për vjedhje e lëndë narkotike
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ksamil. Një 30 vjeçar është gjetur nga familjarët i vdekur në shtratin e tij. Viktima është shtetasi Ervis Uruçi.

Mësohet se i riu kohët e fundit vuante nga depresioni, sëmundje për të cilën ishte kuruar edhe në spital.

Ndërsa nga burimet bëhet e ditur se 30-vjeçari">30-vjeçari është person me precedent penal në vjedhje dhe prodhim e shitje narkotikësh.

Ai ishte divorcuar nga ish-bashkëshortja e tij si dhe njihej si përdorues narkotikësh.

Dyshohet se shkak i vdekjes së tij është bërë mbidoza e ilaçeve ndërsa Oruci para një muaj kishte daleë nga spitali psikiatrik i Vlorës./albeu.com/

Shtuar më 21/10/2019, ora 20:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori