Gjendet një trup i pajetë në bregun e Durrësit
Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në bregun e Durrësit.

Sipas informacioneve paraprake, trupi është gjetur rreth 6 milje larg bregut të plazhit të Durrësit.

Ka qenë peshkarexha "Primo" që e ka gjetur kufomën teksa po kthehej nga gjuetia.

Me pas eshte njoftuar policia dhe trupi eshte derguar ne morgun e qytetit. Trupi duket i dekompozuar, dhe thuhet se duhet te kete kaluar kohe te gjate ne uje.

Aktualisht nuk dihet akoma se kujt i përket trupi i gjetur. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2019, ora 08:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori