Gjendet një trup i pajetë në breg të Liqenit Artificial
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë.

Burime nga policia bëjnë me dije se është gjetur pa jetë një burrë në afersi të liqenit artificial në Tiranë.

Ndëkrohë që policia është në vendngjarje dhe po punohet për identifikimin e kufomës së gjetur që i përket një burri reth 60 apo 70 vjec

Ja informacioni paraprak i policisë:

Më datë 27.09.2018, rreth orës 13:10, në bregun e Liqenit Artificial është gjetur një trup i pajetë i seksit mashkull rreth moshës 60-70 vjeç.

Nga kqyrjet paraprake në trup nuk rezulton të ketë shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Po punohet për sqarimin e rrethanave dhe identifikimin e trupit të pajetë. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2018, ora 14:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori