Gjendet një jaht i braktisur në afërsi të Shëngjinit
Ditën e sotme është gjetur një jaht i braktisurafërsiShëngjinit.

Mësohet se jahti ishte me flamur slloven dhe po punohet nga rojet kufitare të Shëngjinit për ta ankoruar në port.

Burime nga policia kufitare kanë dyshime të forta se jahti mund të përdorej për të transportuar lëndë narkotike.

Në momentin që është afruar policia anëtarët e ekuipazhit e kanë braktisur jahtin.
Shtuar më 17/10/2020, ora 21:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori