Gjendet në lumë trupi i pajetë i një 31-vjeçari
Është gjetur trupi i pajetë i një mashkulli mbrëmjen e sotme në Gramsh. Kufoma e seksit mashkull rreth 40 vjeç, është gjetur në lumin Devoll, në fshatin Bersnik. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe nga ekzaminimet e para dyshohet se viktima është Halil Xaka,31 vjeç, nga Gramshi.

Blutë konfirmojnë gjithashtu se i ndjeri nuk ka dëmtime në trup, cfarë shton dyshimet se Xaka mund të jetë mbytur aksidentalisht në lunmë.

Ndërkohë vazhdojnë hetimet për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2012, ora 18:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori