Gjendet makina e taksistit të zhdukur
Policia konfirmon gjetjen e automjetit të taksistitzhdukur prej gjashtë ditësh. Sipas informacioneve të fundit makina, e cila u gjet me targa të ndryshuara ishte hedhur në përroin e Kushes në Elbasan.

Makina i përkiste taksistit dhe ky fakt u vërtetua edhe nga familjarët e tij. Ndërkohë ende nuk ka njoftim për fatin e taksistit nga Devolli, Fredi Talelli.
Shtuar më 27/11/2010, ora 12:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori