Gjendet i vrarë me armë zjarri në banesë një 77 vjeçar
Një burrë rreth 77 vjeç është gjendur i vrarë në shtëpinë e tij në Pojan të Korçes nga familjarët.

Policia bën me dije se viktima është shtetasi shtetasi F.I, rreth 77 vjeç. Atë e gjetën familjaret të gjakosur e të pajetë në shtëpi dhe njoftuan policinë.

Informacioni i policise

Më datë 05.09.2017, jemi njoftuar se në fshatin Pojan, në ambjentet e brendshme të
banesës, nga familjarët e tij është gjetur i vetvrarë me armë gjahu (çifte) shtetasi F.I,
rreth 77 vjeç. Nga të dhënat paraprake, rezulton se i ndjeri vuante nga sëmundja e
sklerozës. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2017, ora 12:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori