Gjendet i pajetë endacaku në Tiranë
Një endacak është gjetur i pajetë pak më parë në kryeqytet, brenda një objekti të braktisur.

Sipas policisë, viktima ende nuk është identifikuar.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku nga hetimet paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Njoftimi

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 23.10.2020, rreth orës 13:01, në rrugën “Mine Peza”, në një objekt të braktisur është gjetur pa shenja jete një shtetas endacak ende i paidentifikuar.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku nga hetimet paraprake nuk konstatohen shenja dhune.
Shtuar më 23/10/2020, ora 14:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori