Gjendet i djegur në banesë një person
Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në qytetin e Sarandës.

Një shtetas është gjendur i vdekur.

Stefan Kosta, 54-vjeç, jetonte i vetëm pasi ishte i divorcuar.

Trupi është gjetur i djegur dhe me cigare në dorë.

Ngjarja ka ndodhur në një banesë pranë ‘Varrezave të Dëshmorëve’ në lagjen nr.1, në Sarandë, ku viktima jetonte me qera. Dyshohet se në gjendje të dehur i ka venë zjarrin banesës.

Policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendngjarje.
Shtuar më 16/11/2020, ora 20:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori