Gjendet e vdekur studentja shqiptare në Itali
Një shqiptare vetëm 21 vjec, është gjetur në gjendje të rënduar në dhomën e konviktit E3 në Fabio Severo në Trieste.

Studentja shqiptare edhe pas ndërhyrjes për rreth një orë të bluzave të bardha nuk ka mundur të mbijetojë.

Floriana Xheka rreth orës 24 e 40 të ditës së djeshme nga disa studentë të tjerë është telefonuar urgjenca për gjendjen e saj të rënduar.

Ambulanca ka mbërritur në kohë, dhe është munduar për ta mbajtur në jetë për të paktën 1 orë, por që nuk kanë mundur dot ta shpëtojnë.
Shtuar më 30/11/2017, ora 21:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori