Gjendet e djegur një makinë, dyshimet e frikshme për të
Një automjet tip “Benz” është gjetur fshatin Larushkë.

Brenda fuoristradës së djegur janë gjetur dy automatikë.

Dyshohet se mjeti është përdorur në ngjarjen e Kamzës, ku drejt një lokali është qëlluar me armë dhe më pas i është vënë tritol.
Shtuar më 14/08/2018, ora 09:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori