Gjendet 16-vjeçarja e zhdukur, ja ku kishte shkuar me të dashurin
Lidhur me zhdukjen e 16 vjeçares nga Durrësi, policia tashmë ka arritur që ta gjejë të renë. Adoleshentja nga Durrësi u vetëdorëzua në Sarandë, ku kishte shkuar së bashku me një djalë që kishte njohur në Facebook.

Gazije Kazija ndodhet në duart e policisë dhe po merret në pyetje. Nuk ka informacione nëse i shoqëruar është edhe djali me të cilin ishte arratisur vajza. /albeu.com/

Shtuar më 30/05/2016, ora 09:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori