Gjenden trupat e dy të rinjve të mbytur në liqenin e Pogradecit
Pëlqej
Gjenden trupat e dy të rinjve të cilët u mbytën dje në ujërat e liqenitPogradecit. Sipas njoftimit të policisë trupat e A. Kula 14 vjeç dhe A. Kosturit 18 vjeç, janë gjetur në fund të liqenit.

Në varkën e dy kushërinjvë nga fshati fshati Libonik i Maliqit, policia gjeti dje vetëm sendet personale, dhe telefonat. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 11:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori