Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Gjenden pako me hashash në bulevard, çfarë shkruhet mbi to (FOTO LAJM)

Pëlqej
Disa pako janë hedhur nga demokratët në shesh duke ironizuar qeverisjen e vendit.

Pakot janë shpërndarë në të gjithë Bulevardin Dëshmorët e Kombit dhe mbi to shkruhet "Fatmir Xhafaj".

Pakot kanë tërhequr vëmendje të madhe nga qytetarët e mbledhur si edhe media. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2018, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori