Gjenden eshtrat e një njeriu në themelet e një Qendre Shëndetësore në Korçë
Pëlqej
Në fshatin Koritë të Korçës janë gjetur eshtrat e një njëriu.

Eshtrat janë zbuluar nga banorët në themelet e Qendrës Shëndetësore të fshatit, e më pas kanë njoftuar policinë.

Efektivë të policisë dhe mjeko-ligjorë më pas i kanë marrë eshtrat për t’i analizuar dhe për të zbardhur rrethanat apo edhe identitetin e mundshëm të viktimës shkruan BW.

Nga ana tjetër banorët thonë se Qendra Shëndetësore më parë ka qenë banesë dhe ka vite që është ndërtuar. Ata deklarojnë se nuk është hera e parë që kanë gjetur eshtra në të njëjtin vend.
Shtuar më 18/11/2017, ora 21:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori