Gjebrea: Kenga e Juliana Pashes ne Eurosong eshte pritur mire
Albeu.com
Kënga e Juliana Pashës në Eurosong është pritur mirë nga mediat në Oslo , si dhe nga stafi i Eurosong-ut. Ardit Gjebrea, kompozitori i këngës “It’s all about you”, tha se reagimet për këngën kanë qenë shumë të mira.“Nga renditjet që janë bërë nga media, Shqipëria do jetë pjesë e 15 këngëve të para. Nga komentet e grupit nga ana televizive dhe teknike, komentet janë të mira”, u shpreh ai. Por Gjebrea nënvizoi se gjithçka do vendoset nesër kur Juliana Pasha të performojë, e 12-ta në gjysmëfinalen e Eurosong.
Shtuar më 24/05/2010, ora 13:28
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori