"Gjakderdhje, vrasje e plagosje", paralajmërimi i Spahiut nëse përshkallëzohet situata
Aleati i PD-së, Kreshnik Spahiu ka thënë ditën e sotme i fituar në “5 Pyetje nga Babaramo” se në rast se përshkallëzohet dhuna ndaj protestuesve të opozitës do të ketë gjakderdhje.

Spahiu, i cili u sulmua të dielën nga një person, tha se mund të ketë edhe vrasje nëse situata degjeneron.

"Nëse përshkallëzohet do ketë gjakderdhje, vrasje dhe plagosje", ka thënë Spahiu në A1 Report. /albeu.com/
Shtuar më 27/02/2017, ora 22:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori