Gezuar Festen e Flamurit
Albeu.com
Te nderuar vizitore te Albeu.com,Ju urojme gezuar Festen e Flamurit dhe te Clirimit te Shqiperise! Te shpresojme qe ne pervjetorin tjeter te kemi edhe Kosoven te lire e te pavarur!Gezuar!
Shtuar më 28/11/2007, ora 18:31
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori