Gezuar Bajramin
Albeu.com
Portali Mbarekombetar Shqiptar Albeu.com, te gjithe besimtareve musliman u uron Gezuar Festen e Fiter Bajramit.Fat, lumturi dhe suksese.
Shtuar më 01/10/2008, ora 18:50
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori