Gentian Zenelaj rrëfen pengun e jetës: Vajza nga Elbasani
Gentian Zenelaj është një prej aktorëve më të njohur të humorit dhe ndër personazhet më të komentuar nga publiku shqiptar.

I ftuar së fundmi në 'Opinion', ai ka rrëfyer për një histori të vjetër dashurie, e cila nuk ju realizua kurrë.

Genti rrëfeu se gjatë viteve '97 kishte njohur një vajzë nga Elbasani, të cilën udhëtonte që ta takonte nga Lezha në Elbasan, megjithëse kishte trazira.


Mirëpo, pas disa kohësh, aktori rrëfeu se çdo gjë mes tyre mori fund dhe ai u njoh me një dashuri të madhe që është bashkëshortja e tij, me të cilën ka dy fëmijë. /albeu.com/

Shtuar më 28/07/2018, ora 15:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori