"Gej pervers, dalin hanë m*t", Myslim Murrizi shpërthen ndaj të besuarëve të Bashës
Deputeti tashmë i përjashtuar nga PD Myslim Murrizi duket se nuk i del inati me të zgjedhurit e Bashës në Kryesi.

Ai i sfidon ata që të dalin në zgjedhje me lista të hapura kombëtare dhe aty do të kuptohet sesa shumë i duan dhe i votojnë qytetarët.

Murrizi shprehet më tej se vetëm për të ndryshuar sistemin zgjedhor ai do të bashkojë votën e tij në Kuvend me këdo.


Reagimi:

LISTAT E HAPURA DHE KORREKTIMI KOMBETARE

KY ESHTE LIGJI ZGJEDHOR QE I DUHET SHQIPERISE PER TE SHPETUAR NGA DIKTATURAT PARTIAKE DHE QEVERISESE

PARTITE POLITIKE DHE LIDERAT IMAGJINARE, PROVOJNE VETEN

QYTETARET SHQIPTARE ZGJEDHIN ME VOTE PERFAQESUESIT E TYRE

SPURDHJAKET POLITIK E PROVOJNE SE SA JU VLEN LEKURA PERPARA QYTETAREVE

PASTAJ TE SHOHIM SE DO TE KETE KURAJO DHE MORAL ÇDO PARAZIT FB TI QUAJ DEMOKRATET TURME???

SHOHIM SE KETA QE JAPIN MEND KRYETAREVE DHE HANE M NEPER STUDIO A DO JEN DOT NE KUVEND?

SHOHIM SE A DO TE DALIN ME GEJ PERVERS QE TE JAPIN PRETENCEN PER DEPUTETET QE NUK NGJAJNE ME KETE KATEGORI FUNDERRINASH??

A DO TE MUNDEN ME TE JENE FAKTORE FYTYRA TE URRYERA DHE AMORFE VETEM PSE BILBILOSIN NEPER EKRANE??

KY LIGJ ZGJIDH PERFUNDIMISHT EDHE KAPJEN E PARTIVE POLITIKE NGA NJE TUFE INDIVIDESH PA VLERA NJEREZORE, MORALE, FAMILJARE, BURRERORE DHE SHOQERORE

KURRE NUK KA GUXUAR PD DHE TUFA E KERMIJVE QE KA EMERUAR BASHA RRETH TIJ, TE ARTIKULOJNE NJE FJALE TE VETME PER TE NDRYSHUAR SISTEMIN

SEPSE NDRYSHIMI I SISTEMIT, FLAK NE PUSETA TE UJRAVE TE ZEZA TUFEN QE MBAN PAS BREZIT LIDHUR KRYETARI I ÇDO PARTIE

VETEM PER TE RREZUAR KETE SISTEM ZGJEDHOR DO TE BASHKOJ VOTEN TIME NE KUVEND EDHE ME DREQIN.
Shtuar më 13/03/2019, ora 12:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori