Gazetarja u jep fund pyetjeve: Nuk i heq dhe nuk do t'i heq kurrë sepse i dua (FOTO LAJM)

Fiori Dardha është një nga gazetaret e njohura të ekranit shqiptar.

Nisur nga pyetjet e shumta që i drejton në lidhje me këtë fakt dhe me sugjerimet se përse nuk e korrigjon numrin e syve me lazer, Fiori ka vendosur më në fund t’i sqarojë të gjithë.

"Pse nuk e korrigjon numrin e syve me lazer?" – është një nga pyetjet që më bëhet shpesh. Sepse unë i dua shumë syzet optike!

Më kanë marrë hije dhe nuk më pëlqen pamja ime pa to. Imagjinoni, nuk i kam hequr edhe kur u bëra nuse!", shkruan Fiori
Shtuar më 01/07/2020, ora 21:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori