Gazetarja tregon arsyen pse u vra avokati në Elbasan
Gazetarja Anila Hoxha ka deklaruar mbrëmjen e sotme në Open se avokati Ravik Gurra është për shkak të detyrës.

Hoxha gjithashtu ka dhënë edhe identikitin e vrasësit të avokatit Gurra.

Sipas saj, vrasësi është rreth 35 vjeç dhe 1,73 metra i gjatë.

Anila Hoxha tha se vrasja është bërë nga killer me pagesë, por gjithsesi hetimet janë në fillim të tyre.

Shtuar më 25/03/2019, ora 23:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori