Gazetarja ngacmon Vokshin: Je shumë seksi, më bëj një piruetë (VIDEO)
Në seancën e parë të Parlamentit, deptutetët, të rinj e të vjetër, nuk i kanë munguar ngacmimeve të gazetarëve.

Gazetarja e Stop, e ka nisur me Albana Vokshin, të cilës i tha se ishte shumë seksi dhe i kërkoi të bënte një piruetë me fustatin e ri. Por deputetja nuk ia plotësoi dëshirën.

Në rrjetën e gazetares ra edhe Sadri Abazi, i cili i sugjeroi gazetares, të shikonte ‘ndonjë më të ri’. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 21:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori