Gazetarja i kujton foton me Obamën, Rama: PS ka bërë kontrata lobimi
Pëlqej
I ftuar në Neës 24, Kryeministri Rama është ballafaquar nga gazetarja se edhe kohë më parë, Rama bëri të njëjtën gjë si Basha me foton e tij me Obamën.

Për këtë foto u tha se kushtoi 80 mijë dollarë, por Rama tha se paratë e kësaj fotoje nuk ishin aspak si ato të Bashës.

Ai këmbënguli se paratë e përdorura për fotografinë e Bashës me Trump, janë para që vijnë nga e zeza dhe janë para të pista.

Por ai nuk e sqaroi mirë fotografinë, duke thënë se në fakt edhe PS ka bërë kontrata lobimi por që kanë qenë transparente. /albeu.com/Shtuar më 12/03/2018, ora 21:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori