Gazetarja e thotë publikisht: I kërkova Fatos Nanos s*ks në sy të gruas (FOTO LAJM)

Gazetarja Rudina Demneri, e njohur nga të gjithë si Paloma, ka rrëfyer sot në “Wake Up” përplaset më të forta gjatë karrierës së saj.

Paloma mund të cilësohet pa frikë si ikona e incidenteve live dhe për herë të parë, gazetarja ka rrëfyer situatat më të sikletshme.

“Unë për shembull i thashë Fatos Nanos, a do bëjmë seks bashkë? Ndërkohë që kishte bashkëshorten aty. Dhe nuk e di, për një moment mendova se aty erdhi fundi, do haja ndonjë shuplakë ose nga ai ose nga ajo.

E kisha të stisur pyetjen, sigurisht, jo se doja të shkoja vërtetë me të. Doja ta ftoja në një takim pijesh, sepse thuhej se Fatos Nano pinte shume alkool dhe ne donim të dinim nëse është e vërtetë kjo ose jo. Dhe unë fillova ta ngacmoja”, kujtoi Paloma duke qeshur.

Shtuar më 26/01/2021, ora 10:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori