Gazetari zbulon "kodin" e mafiozëve pas përgjimeve të "Bild"
Nga Andi Bejtja

Të gjithë qoftet e “Bild” ku “Rilindja” del tamam si një organizatë kriminale, (fatmirësisht mafiozë debilë që iu duket sikur flasin me gjyshen në telefon), ku njerëzit promovohen në detyrë vetëm e vetëm se dinë të vjedhin vota, ku ka me qindra vepra penale etj etj… në gjithë këtë batërdi të bie në sy një refren i përdorur nga gjithë zyrtarët, nga gjithë mafiozet e çdo niveli: “Mos e rruj K…”

Pas çdo batërdie, çdo krimi “Mos e rruj K…” Mos e rruj K” fill i kuq i Rilindjes…” Mos e rruj K .. ” dhe ti i OSBE, ti i BE apo ti e Ambasadës Amerikane…

Po kaq shumë sa është përmend “Mos e rruni K…”

Nuk ka si mos dale dikush me një brisk të madh e t’ua presë të gjithëve dhe K… poshtë dhe kokën sipër: Vazhdoni “Mos e rruni K…”
Shtuar më 20/06/2019, ora 09:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori