Gazetari futet për të ironizuar protestën kundër plehrave, por ja çfarë i bëjnë (VIDEO)
Gazetari i “Fiks Fare” Ksenofon Ilia, i njohur për ironinë e tij dhe nivelin e protestuesve në çdo protestë, ka tentuar edhe dje të bëjë disa intervista.

Por ndryshe nga herët e tjera, ku preja e tij kanë qenë militantët e partive, dje e ka pasur të vështirë.

Protestuesit e kuptuan që Ilia po i vinte në lojë dhe janë përplasur me të.
Shtuar më 02/10/2016, ora 14:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori