Gazetari: Ja biseda me babanë e fëmijës së dhunuar nga Anjeza (VIDEO)

Drejtuesi i programit televiziv Stop Saimir Kodra i ftuar në emisionin Opinion për rastin e dhunës ndaj 3­vjeçarit në Sauk ka rrëfyer se si ishte arritur deri në publikimin e videos. Ai tregoi se kishte dy javë që punohej mbi këtë material, pasi babai I fëmijës trokiti në derën e Klan për të denoncuar dhunës.

“Ai ishte i bindur në atë që dëshmonte dhe madje donte të hakmerrej.

Arritëm ta bindim dhe ta dorëzojmë autoren para drejtësisë”, ka deklaruar Saimir Kodra./Albeu.com/
Shtuar më 23/06/2016, ora 22:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori