Gati për të shpërthyer, arrestohet 38-vjeçari me dy granata në Durrës
Policia e Durrrësit ka arrestuar në flagrancë një 38-vjeçar pas një konrolli në lokalin e tij.

38-vjeçari">38-vjeçari me iniciale S.H, banues në Durrës u arrestua pas kontrollit në lagjen nr.1 në lokalin e tij pasi iu gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale, 2 granata difensive dhe 2 ndezësa. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2018, ora 16:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori