Gati për punë? Zbuloni gjendjen e trafikut sot në Tiranë (FOTO LAJM)

Nëse keni plan të dilni me makinë apo të udhëtoni nëpër Tiranë, apo tashmë keni dalë, Albeu.com ju njeh me gjendjen e trafikut në këto orë të para të mëngjesit.

Nga raportimet e para në akset kryesore të Tiranës shihet se trafiku është i rënduar në vetëm disa akse në kryeqytet.

Ashtu siç mund t’a shihni edhe në galerinë e mësipërme, akset më të rënduara janë: “Rruga e Elbasanit, Vasil Shanto, Unaza-Rr. Don Bosko dhe Liqeni Artificial”.

Për më shumë informacion për të gjitha akset në Tiranë, shfletoni galerinë më sipër. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2017, ora 08:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori