Garantoi miliardat e bandës së Elbasanit, Balla reagon me fyerje ndaj Bashës
Pëlqej
Taulant Balla reagoi ashpër ndaj akuzave të Lulzim Bashës së ishte ai garantori i parave të drogës së një bande nga Elbasani, të cilat u kapën në portin e Durrësit.

Përmes një statusi në Facebook, Balla tha se Lulzim Basha ishte "një babale që duhej të shtrengonte llastikun e brekusheve".

Postimi i Ballës

O Babale! Mjere kush te beson ty akoma dhe taksirati yne qe kemi perballe nje opozite qe e ktheve ne teater babalesh!

Je kaq i mbaruar o Babale sa tani nuk ke me kellqe as te shtrengosh llastikun e brekusheve te rrenave, qe te bien perdite ne sy te miletit dhe ti hic s’do me dit, po vazhdon si budallai i fshatit… Hajde Babale hajde, fli gjume tani fli se per sot e dhe shfaqjen e renies se brekusheve.
Shtuar më 25/06/2018, ora 13:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori