Gara për Tiranën, Rama: Platformat dinjitoze
Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama i kë cilësuar dy kandidaturat për kreun e PS-së së Tiranës si dy platfoma dinjitoze dhe me energji pozitive dhe vizion për një Rilindje Shqiptare. Në rrjetin social “Twitter”, Rama shkruan se votimi i saponisur do japë me qetësi e vullnet demokratik duke e cilësuar modelin e zgjedhjeve si një “Model për gjithë Shqiperinë.


Ndërsa pritet që pas disa minutash të dalë edhe fituesi në garë janë dy kandidatët Ilir Zela dhe Sajmir Tahiri. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2012, ora 12:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori