Gaiani: Drejtësia të zbardhë vjedhjen në BSH
Nga qyteti i Shkodrës, ambasadori Italian Massimo Gaini u shpreh sot se sistemi bankar është i sigurt dhe se Banka e Shqipërisë do të vazhdojë të punën e saj.

“Drejtësia të bëjë punën e saj, nuk mund të ketë komente për situatën, presim fjalën e saj. Sistemi bankar është i sigurt dhe BSH do të vazhdojë të punën e saj “ tha ai gjatë një takimi me kryetarin e bashkisë Lorenc Luka. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 13:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori