Gafa në Kuvend, Vasilika Hysi i drejtohet me “zoti” Grida Dumën
Vazhdon akoma seanca parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë.

Fjalën e ka marrë deputetja e PD-së Grida Duma dhe ka nisur diskutimin e saj në lidhje me reformën zgjedhore.

Por ajo që mori vëmendjen e atyre pak deputetëve në sallë ishte lapsusi i nënkryetarës së Kuvendit Vasilika Hysi e cila i është drejtuar deputetes Duma me “zoti” dhe jo zonja.

Sigurisht që shumë shpejt e ka kuptuar lapsusin dhe e ka korrigjuar gabimin e bërë. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2017, ora 15:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori