Fyle përshëndet dorëzimin e Planit të Veprimit nga Shqipëria
Komisioneri për Zgjerim në Bashkimin Europian Stefan Fyle ka përshëndetur dorëzimin e PlanitVeprimit nga Shqipëria. Në një mesazh të postuar në rrjetin social Twitter Fyle përgëzon Shqipërinë për miratimin e Planit të Aksionit, një përpjekje kjo e përbashkët e qeverisë dhe opozitës.

Plani i veprimit i është dorëzuar Sannino-s nga kryeministri Sali Berisha. /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2012, ora 10:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori