Futu mrena mor by***ir! Policia godet Florenc Hoxhën gjatë ndalimit (VIDEO)
Forca të shumta policie kanë shoqëruar mbrëmjen e sotme Florenc Hoxhën, ish-kreun e Policisë Pashkiake të Tiranës.

Në rrjetet sociale qarkullojnë video se si policia është futur në banesën e Hoxhës, duke kapërcyer rrethimin.

Ndërkohë, në një video të publikuar nga Ora Neës duket dhe dëgjohet momenti kur policia e godet Hoxhën në kurriz duke e shoqëruar me fjalët: Futu mrena mor by***ir!

Shtuar më 16/02/2019, ora 22:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori