Fundjava me diell
Pas disa ditë reshjesh, dita e dielë do të jetë një ditë me diell dhe temperatura që në disa qytete do të shkojnë deri në 22 gradë celsius. Por meteorologët e Shërbimit Meteorologjik Ushtarak parashikojnë një përmirësim të përkohshëm të motit pasi të martën në gjithë territorin shqiptar do të kthehen reshjet e shiut, të cilat do të zgjasin deri të enjten. /albeu.com/

Shtuar më 21/04/2012, ora 15:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori