Tahiri reagon ndaj dënimit: Ndiqni LIVE konferencën
Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Ka ndërruar jetë 26 vjeçari pas një sulmi me armë ditën e djeshme në zonën e Myslym Shyrit në Tiranë.

Viktima është Indrit Çela, lindur në Mallakastër dhe banues në Tiranë.

I riu u qëllua me plumb në kokë në ambientet e një vile në rikonstruksion në rrugën "Muhamet Gjollesha".

Çela mësohet se ka pasur një konflikt të çastit me shtetasin L.V., për punën e kondicionimit të një vile në pronësi të shtetasit B.K., ndërsa ky i fundit e ka qëlluar me armë në kokë e më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

26 vjeccari nuk ka mundur ti mbijetojë plagëve e si pasojë ka ndëruar jetë ditën e sotme në spital.
Shtuar më 23/08/2019, ora 09:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori