Gjendet një vajzë e mbytur në Durrës
Trupi i pajetë i një vajze të moshës 25-30 vjeç është gjetur paraditen e sotme në Durrës.

Burime nga policia thanë se ngjarja është evidentuar pranë zonës që njihet si ‘Pista Kosova’.

Policia kufitare ka bërë të mundur nxjerrjen e trupitvajzës dhe nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Po punohet për identifikimin e trupit të pajetë që u gjet sot në plazhin e Durrësit.

Shtuar më 03/11/2019, ora 11:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori