Fuga, i dyshuar për vendosjen e eksplozivit në banesen e Muçës
Arlind Fuga i ekzekutuar pak ditë më parë në kryeqytet figuron në listën e policisë si i dyshuar për vendosjen e eksplozivit në banesën e ish-Zv.Drejtorit të Policisë së Tiranës, Dorian Muça. Duke ju referuar burimeve të Policisë së Shtetit 'Gazeta Shqiptare' shkruan se hetimet e policisë po vazhdojnë hetimet në lidhje me këtë ngjarje ndërsa si bazë e hetimeve shërbejnë 6 gëzhojat e qitura nga një armë tip pistoletë TT dhe dëshmitë e disa personave, të cilat nuk kanë arritur të identifikojnë autorin. /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2012, ora 10:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori