"Fshihet vdekja e 18-vjeçarit në HEC-in e Tamares"
Ish-krymeinistri Sali Berisha ka publikuar një denocnim të ardhur në Facebookun e tij ku thuhet se një 18-vjeçar ka humbur jetën në Klemend.

Sipas statusit të Berishës, i riu me emrin Sebastian punonte në të zezë në HEc-in e Tamares dhe ka hambur jetën për shkak se ka rënë në kontakt me tensionin e lartë.

Statusi i Berishës:

Fshihet vdekja e te riut Sebastian!

Qytetaret dixhital denoncojne:

-narkopolicine dhe sipermarresin e partise se fshehin te verteten e vdekjes se te riut 18 vjeça ne Hec-in e Tamares.

Te dashur miq, duke shprehur dhimbjen dhe ngushellimet e mia me te ndjera familjes se te riut Sebastjan Bunjaj per humbjen e tyre tejet te dhimbshme e te pakompensueshme, denoj me ashpersine me te madhe si nje krim te shemtuar çdo perpjekje per te manipuluar dhe fshehur te verteten e vdekjes tragjike te Sebastjanit (djali ne foto) nga narkopolicia dhe pronari i Hec-it.

Lexoni mesazhet e qytetareve dixhital. sb

Do ju lutesha ta publikoni Zoti/Berisha .... Nje ngjarje e Rende ka noll ne Tamare .... 1 puntor Sebastjan Bunjaj 18-vjec ne Hidrocentral ka humbur jeten gjithcka po mbahet e fshehte nga policia dhe media per arsye se ka qene i pa siguruar dhe gjith puntoret atje shfrytzohen ne maksimum dhe askush nuk i denoncon sepse jan njerz te fuqishem dhe kan frige ... djali qe humbi jeten sot eshte 18- vjec te lutem publikoje qe mos te kemi viktima tjera dhe sot kishte kontroll dhe nga nxitimi esht munduar te rregulloje nje defekt dhe aty ka humbur jeten.u Anonim te Lutem se dua te jetoj ne shqiperi FLM

pershendetje Zotni Dr Berisha te lutem shiko si Hidrocentralin e Tamares ne Kelmend vdes i riu 17 vjecar si punonjes i pa deklaruar. E Paguante 150 mije lek te vjetra ne muaj e punonte turbinist.Ne pune te Zeze bie ne Tension dhe mafia socialiste fshehin aktin. Thone se ishte i semur dhe vdes per infarkt tyrp
Nuk bejne ekspertizen mjeko Ligjore

Vdes ne Hidrocentral i riu Sebastjan Bujaj dhe pronari socialist Kol Gjoni behet zemer gjere paguan shpenzimet mortore
Shtuar më 30/03/2019, ora 09:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori