Fshehu vilën tre katëshe, shkarkohet kreu i Gjykatës së Kukësit
Vettingu vazhdon akoma që të këpusë koka në drejtësinë shqiptare.

Këtë herë ka qenë kreu i GjykatësKukësit, Isuf Shehu i cili është shkarkuar ditën e sotme nga KPK.

Sipas hetimeve të KPK-së, Shehu kishte probleme me pasurinë si dhe fshehje të një banesë tre katëshe në Kukës.

Nga hetimi komisionit ka rezultuar se Shehu s'ka patur mundësi financiare për ndërtimin e banesës dhe kish një diferencë ekonomike në vlerën e 5.2 mil lekë. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2019, ora 10:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori