Fshehën "mallin" 20 mijë euro në tokë, derri nxjerr zbuluar shqiptarët
Tre shtetas shqiptarë dhe një italian kanë përfunduar keq.

3 shtetasit shpërndanin kokainë në rajonin toskan të Italisë dhe menduan se fshehja e drogës në tokë, do të ishte një ide e mirë, por nuk rezultoi kështu.

Sipas mediave italiane, ata e kishin futur drogën, me vlerë 20 mijë euro, nëpër kavanoza dhe i kishin groposur, por lënda narkotike u zbulua nga derrat e egër të cilët e shkatërruan atë.

Shqiptarët dhe italiani u arrestuan, pasi policia i zbuloi ata gjatë përgjimit të telefonave, ku u ankuan për prishjen e drogë. Sipas mediave italiane, ata trafikonin rreth 2 kilogramë drogë çdo muaj në zonën e Valdichiana Senese dhe Aretina. /albeu.com/
Shtuar më 14/11/2019, ora 19:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori