Frikë për jetën? Artan Hoxha tregon çfarë ndodhi pasi i nxorri të "palarat" Berishës
Pëlqej
I ftuar në "Vila 24" në News 24 Artan Hoxha ka rrëfyer sherrin me ish-kryeministrin Sali Berisha.

Gjatë bisedës ai deklaroi se pasi lëshoi akuza të forta ndaj Berishës e largoi familjen e tij, bashkëshorten dhe djalin nga Tirana, pasi i trembej asaj që mund të ndodhte më pas.

"Pas debatit që pata me Berishën e largova famijen nga Tirana.

Ndërkohë më marrin nga qyteti i lindjes në tel nga Çorovoda, prinderit i kam atje dhe nëna kishte përfunduar në spital pas përplasjes.

Babi im që i ka kaluar të 70-tat më merrte në telefon dhe më thoshte bëj kujdes. Motra po ashtu, edhe vëllai që kam emigrant jashtë", rrëfeu Hoxha. /albeu.com/

Shtuar më 21/03/2018, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori